Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Opublikowano w Nieruchomości

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Warszawie Włochach?

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Warszawie Włochach?

Co roku w Warszawie oddaje się nowe mieszkania. Wiele z nich powstaje także w dzielnicy Włochy, która ze względu na swoją dobrą lokalizację cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących – także poszukujących nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Włochy to zielona dzielnica Warszawy, która położona jest w jej lewobrzeżnej części. Ma powierzchnię około 28 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 41 tysięcy osób. Włochy graniczą między innymi z Wolą, Bemowem, Mokotowem, Ochotą, a także z Ursusem i Ursynowem.

Od kilku lat Włochy cieszą się coraz większym zainteresowaniem jako miejsce do zamieszkania. To doskonałe miejsce, które łączy w sobie bardzo dobrą komunikację oraz dostępność zielonych terenów idealnych do rekreacji. Niewielkie natężenie ruchu, dostępność wielu szkół i przedszkoli, a także sklepów, szybkie dojazdy do centrum, mnóstwo miejsc do spacerów i zabawy – to wszystko powoduje, że nowe mieszkania Warszawa Włochy są obecnie tak chętnie wybierane.

Zamieszkanie w dzielnicy Włochy w Warszawie może być bardzo dobrym wyborem dla całej rodziny – ta lokalizacja pozwala jednocześnie na czerpanie pełnymi garściami z korzyści oferowanych przez duże miasto, ale jednocześnie daje komfort mieszkania poza jego zatłoczonym i głośnym centrum.

Mieszkanie w tym położeniu może być również bardzo dobrym wyborem dla inwestorów. Chociaż ceny za wynajem nieruchomości nie są tutaj tak wysokiej jak bliżej centrum, to jednak z dużej strony także przyciągają wielu lokatorów. Najkorzystniejszym wyborem będzie zakupienie mieszkania o mniejszym metrażu, które będzie mogło zadowolić osoby poszukujące miejsca do życia w Warszawie bez potrzeby ponoszenia wysokich kosztów.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że eksperci prognozują coraz większe znaczenie Włoch na mapie mieszkaniowej Warszawy, dlatego zakupienie nieruchomości w tej lokalizacji w tej chwili może być przyszłościowym wyborem.

Oferty nowych nieruchomości znajdujących się w tym punkcie miasta dostępne są już teraz on-line – można sprawdzić je bezpośrednio na stronach internetowych deweloperów, a także za pośrednictwem portali ogłoszeniowych. Warto się spieszyć, ponieważ mieszkania rezerwowane są bardzo szybko, szczególnie te o mniejszym metrażu.

 

Do zapoznania się ze swoją ofertą nowych mieszkań w dzielnicy Warszawa Włochy zaprasza deweloper Belvedere Development realizujący w tej lokalizacji inwestycję Dźwigowa Park. Więcej informacji na temat inwestycji oraz dostępnych nieruchomości można znaleźć na stronie internetowej: dzwigowapark.pl.