Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Opublikowano w Uroda

Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki rosyjskie?

Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki rosyjskie?

Zainteresowanie kosmetykami pochodzącymi z Rosji jest obecnie coraz większe. Dzisiaj są one dostępne w wielu sklepach, a ich wybór i różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego ciała oraz preferencji. Czy warto stosować? Zbierają mnóstwo pozytywnych opinii.

Kosmetyki rosyjskie, na przykład takich marek jak receptury Babuszki Agafii, Natura Siberica, Planeta Organica, FITOkosmetik czy Love2Mix Organic, to interesujący wybór dla osób poszukujących kosmetyków bazujących na naturalnych i bezpiecznych składnikach. Wiele z nich powstaje również z wykorzystaniem certyfikowanych składników ekologicznych, między innymi zbieranych na Syberii, ale również pozyskiwanych z innych zakątków świata.

Kosmetyki rosyjskie – co warto wybrać?

W asortymencie producentów kosmetyków z Rosji znaleźć możemy bardzo wiele ciekawych propozycji zarówno do twarzy, jak i na całe ciało. To między innymi kremy do twarzy, toniki, serum, balsamy do ciała i żele do jego mycia, szampony, balsamy i maski do włosów, pasty do zębów, aby wspomnieć tylko o kilku propozycjach.

Bardzo dobre opinie zbiera w szczególności naturalne syberyjskie czarne mydło Babuszki Agafii, które powstaje z wykorzystaniem wyciągów z 37 roślin. Może być używane do mycia twarzy, ciała oraz włosów. Bardzo dobrym wyborem są też kosmetyki do włosów, w tym wiele kosmetyków bez silikonów, które odciążają nadmiernie niektóre typy włosów. Dużym powodzeniem cieszą się też kosmetyki do twarzy, w tym kremy dla różnych rodzajów skór, peelingi, maseczki czy serum, które zawierają skoncentrowane składniki.

Które rosyjskie kosmetyki są popularne w Polsce?

Polki często wybierają markę Bania Agafii, której twarzą jest zielarka Agafia Jermakowa. Są to kosmetyki naturalne, stworzone z naturalnych produktów, w oparciu o tradycyjne receptury. Dodatkowo posiadają piękne opakowania, którym nie można się oprzeć. Kolejną firmą jest Organic Shop, kosmetyki o pięknym zapachu i naturalnym składzie. Firma produkuje peelingi, masła i balsamy do ciała. Polki cenią sobie także kosmetyki Natura Syberica, w których znajdziemy składniki pochodzące z Syberii np. tarczyca bajkalska czy różeniec górski.

Warto skusić się i wypróbować rosyjskie kosmetyki, oprócz naturalnego składu dodatkowo do kupienia zachęca cena, która jest wyjątkowo przystępna. Oczywiście przed ich użyciem warto sprawdzić czy kosmetyki te nas nie uczulą, gdyż w swoim składzie posiadają wiele naturalnych składników.