Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Opublikowano w Marketing

Torby foliowe na zamówienie kupisz także on-line!

Torby foliowe na zamówienie kupisz także on-line!

Nie tylko służą do pakowania zakupów, ale również stanowią skuteczną metodę reklamy. Torby foliowe, ponieważ to właśnie o nich mowa, mają obecnie szerokie zastosowanie. Dzięki wykonaniu na nich nadruków mogą stać się również skutecznym sposobem na wsparcie działań marketingowych firmy – bez ponoszenia wysokich kosztów!

Torby foliowe, które nazywane są także reklamówkami albo foliówkami, używane są na co dzień – gdy coś kupujemy, najczęściej otrzymujemy w nich swoje zakupy. Reklamówki oprócz swojej funkcji praktycznej pozwalają również na wsparcie działań marketingowych każdej firmy. Co więcej, możemy je zakupić także przez internet z szybką dostawą pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Reklamówka z nadrukiem – to się opłaca!

Zwykła torba foliowa bez nadruku jest pomocna, ale oprócz tej funkcji nie pełni żadnej innej. Aby mogła służyć również jako wsparcie w reklamie, należy zamówić ją wraz z nadrukiem. Takie torby foliowe można zakupić obecnie w wielu wariantach do wyboru, między innymi jako małe torebki foliowe oraz jako duże reklamówki, jako worki na odzież czy też jako torby na produkty sypkie.

Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne, ponieważ za 500 sztuk toreb zapłacimy od około 150 do 300 złotych.

Firmy, które wykonują torby foliowe z nadrukami, najczęściej są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę w tym właśnie zakresie. Obejmuje ona wtedy nie tylko produkcję reklamówek w wybranym formacie, ale również zaprojektowanie ich wyglądu, a także dostawę. Wszystko to można załatwić również przez internet!

Jak zamówić worki foliowe z nadrukiem przez internet?

Pierwszym krokiem jest wybranie firmy, która oferuje torby foliowe z nadrukiem przez internet. Następnie zamówienie możemy złożyć bezpośrednio na stronie albo przez wysłanie zapytania ofertowego e-mailem.

Gdy firma oferuje także usługi projektowania graficznego, możemy przekazać jej swoje materiały i sugestie, a potem zatwierdzić projekt on-line.

Po wyprodukowaniu toreb foliowych są one przesyłane do klienta na wskazany przez niego adres firmą kurierską.