Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Opublikowano w Zdrowie

Prywatna opieka pielęgniarska – pomoc na najwyższym poziomie!

Prywatna opieka pielęgniarska – pomoc na najwyższym poziomie!

Poważny uraz, choroby, niepełnosprawność – to tylko kilka przypadków, gdy prywatna opieka pielęgniarska może być bardzo pomocna.

Opieka pielęgniarska jest niezbędna w wielu sytuacjach. Z fachowego wsparcia personelu pielęgniarskiego możemy korzystać także w domach wtedy, gdy wizyta w ośrodku zdrowia czy też w szpitalu nie jest możliwa lub też konieczna.

Aktualnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się prywatna opieka pielęgniarska, która także świadczona jest przez wykwalifikowane, doświadczone pielęgniarki gotowe do pomocy swoim pacjentom.

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę pielęgniarską prywatnie?

Prywatna opieka pielęgniarska posiada wiele zalet. To przede wszystkim profesjonalna oraz kompleksowa opieka nad pacjentem, który tego wymaga. Pielęgniarka może wykonać wtedy odpowiednie procedury, na przykład iniekcje, zakładanie opatrunków, sond, cewników, pielęgnacją odleżyn.

Korzystając z prywatnej obsługi pielęgniarki możemy także liczyć na pomoc na wysokim poziomie – świadczoną ze zrozumieniem dla potrzeb pacjenta, co przekłada się na jego większy komfort i szybszą rekonwalescencję.

Polecamy: Usługi pielęgniarskie Kraków

Pomoc pielęgniarska może wówczas odbywać się zarówno krótkoterminowo, jak również długoterminowo, w tym także całodobowo, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jak można skorzystać z prywatnej opieki pielęgniarskiej?

Osoby, które posiadają ubezpieczenie w Narodowym Funduszu Zdrowia, mogą skorzystać z pomocy pielęgniarskiej bez ponoszenia dodatkowych kosztów, czyli na NFZ. Warto jednak wskazać, że dla wielu z nich to za mało, aby mówić o odpowiedniej opiece.

Właśnie dlatego dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie prywatna opieka pielęgniarska, która stoi na wyższym poziomie. Pielęgniarka może przebywać u pacjenta tak długo, jak jest to konieczne, a także wykonać wszystkie odpowiednie procedury.

Z prywatnych usług tego typu możemy skorzystać przede wszystkim w prywatnych klinikach i ośrodkach, w tym także tych prowadzących stacjonarną opiekę nad osobami starszymi. Adresy można znaleźć już teraz on-line.